Domaće igračice još jednom pokazale da su u ovoj sezoni u dobroj formi i da mogu igrati sa svakim
367be4db-a8ea-44dd-a909-24b4d03f99ef

U sklopu 17. kola Prve lige rukometašice Dugog Sela ugostile su na parketu Gradske dvorane višestruke prvakinje Hrvatske, ekipu Podravke Vegete. Iskusnije gošće slavile su s 28:24, no sve pohvale za angažman i igru tijekom svih šezdeset minuta zaslužuju Dugoselke koje su “skupo” prodale kožu.

Domaća ekipa odlično je ušla u utakmicu i bez respekta prema protivniku. U prvom poluvremenu briljirala je Mara Budić s 13 obrana, a sjajnih trideset minuta zaključila je pogotkom s gola na gol. Poluvrijeme je završilo rezultatom 11:12 za Podravku.

U nastavku utakmice Podravka ulazi angažiranije i u 40. minuti ostvaruju svoje najveće vodstvo na utakmici od +6 (14:20). Igračice Dugog Sela se ne predaju i do kraja daju sve od sebe. Pogotkom Katje Vuković s linije sedam metara utakmica završava rezultatom 24:28 u korist Podravke.