Nogometaši Lukavca na domaćem su terenu s minimalnih 1:0 poraženi od Jaruna koji "puca" na vrh trećeligaškog poretka
DSC_9862

Nogometaši Lukavca u prvom tjednu priprema odradili su čak dvije kontrolne utakmice. U srijedu su gostovali kod Rudeša, dok su jučer na svom travnjaku ugostili ambicioznog trećeligaša, Jarun. Četiri mjeseca bez nogometa itekako su se osjetila u Lukavcu, jer nasip uz igralište bio je zaista lijepo ispunjen, kao da se radi o prvenstvenoj utakmici.

A upravo takva bila je i igra. Iako su gosti iz Zagreba slavili s 1:0, a pobjednika susreta odlučio je iskusni Igor Prijić zgoditkom u 44. minuti. Domaći kibici, kao i vodstvo kluba mogu biti itekako zadovoljni, jer nogometaši Lukavca nisu razočarali. Štoviše, većim su dijelom susreta bili ravnopravan suparnik, stoga i ne čudi zadovoljstvo koje najbolje opisuju riječi novog dopredsjednika Tomislava Gligore koji je istaknuo „kako momčad ima glavu i rep“.

Trener Slaven Batovanja u ovom je susretu mogao računati na sljedeće igrače; Bruđi, Mari. Grdenić, Krpečanec, Puntarić, V. Borković, Ezgeta, Mar. Grdenić, L. Borković, Haitem, Mamić i Gusak, dok su u nastavku susreta priliku za igrom dobili još; Matić, Kovačić, T. Grdenić i Lagunđija.