DSC_2027

Pjesma i zadovoljstvo Lonjičaka mogli su se čuti nakon današnjeg susreta između Bune i Lonje, u kojem su gosti iz Lonjice slavili s 2:1. U ne odiše kvalitetnoj predstavi gosti su bili s(p)retniji te se kući vraćaju s tri boda koja ih ostavljaju pri vrhu poretka.

Do prednosti su nogometaši Lonje stigli u posljednjim trenucima prvog dijela iz slobodnog udarca s nekih 18 metara u režiji Ivoša, koji je domaćeg vratara Raka ulovio na spavanju. Buna je do izjednačenja stigla u 77. minuti preko Raka, koji je bio precizan s jedanaest metara, nakon prekršaja na Kuzmiću. Izazvalo je to revolt kod gostujućih igrača, koji su dvije minute kasnije iskoristili još jedan poklon domaće obrane i preko Salopeka došli do pogotka koji im je donio pobjedu.