Fajterskim pristupom i vođeni rukom iskusnoga Dražena Biškupa, Vrbovčani su slavili su na Udarniku s 4:2 i produžili nadu u ostanak uoči posljednja četiri kola
DSC_6922

Nogometaši Kurilovca sada je očito nalaze se u velikoj rezultatskoj krizi, što je iskoristio i fenjeraš Vrbovec koji je sasvim zasluženo s Udarnika odnio tri boda. Samo dva mjeseca ranije, Kurilovčani su se lakoćom prošetali Vrbovcem, da bi danas bila sasvim suprotna slika. Fajterskim pristupom i vođeni rukom iskusnoga Dražena Biškupa, Vrbovčani su slavili s 4:2 i produžili nadu u ostanak uoči posljednja četiri kola.

Gosti su se postavili čvrsto čekajući svoju šansu iz kontranapada. Do prvog pogotka bila je to ravnopravna utakmica u kojoj su za nijansu konkretniji bili gosti koji su poveli u 43. minuti golom dojučerašnjeg napadača Kurilovca Vlatka Martinovića. A da su se u Kurilovcu olako riješili ovog igrača vidjelo se u drugih 45. minuta u kojima je Martinović još dva puta zatresao mrežu domaćeg vratara, kojeg je matirao i Josip Colarić.

Poraz Kurilovca ublažili su tek Luka Sedlaček golom iz kaznenog udarca i Niko Tolj.

3. HNL SREDIŠTE, 30. KOLO
NK KURILOVEC – NK VRBOVEC 2:4 (0:1)
STRIJELCI: 0:1 Martinović (43), 0:2 J. Colarić (55), 1:2 Sedlaček (61-11m), 1:3 Martinović (66), 1:4 Martinović (75), 2:4 Tolj (90)
NK KURILOVEC: Beljan, Ćosić, Adžić (od 80. Golubić), Tolj, Cruz (od 17. Sudar), Sedlaček, Dianežević, Marinić, Bolješić (od 89. Vidaković), Rajić, Muhar (od 80. Milatović). TRENER: Marko Pancirov
NK VRBOVEC: Zrinščak, Slišković (od 87. Škaro), Ćosić, Krizmanić, D. Colarić, Babić (od 89. Busija), Martinović, J. Colarić (od 72. Trošić), Tolić, Tomas, Režabek. TRENER: Dražen Biškup