kup

Nogometaši Kurilovca pobjednici su ovogodišnjeg Kupa Nogometnog saveza Zagrebačke županije. U finalnom susretu odigran na SRC Udarnik u Kurilovcu s 2:0 svladali su Savu iz Strmca Samoborskog. Bila je to tvrda utakmica s malo izrazitih prilika za pogodak, u kojoj je pobjednik odlučen u drugih 45. minuta u kojima je Kurilovec preko Džaje u 78. te Hodaka u 89. minuti stigao do pobjede i prvog osvajanja županijskog Kupa.

-Svaka čast mojim dečkima što su to odradili na jednom visokom nivou s obzirom na više ozlijeđenih igrača. Ovo je veliki uspjeh koji će ostati zapisan u knjigama. Veliko hvala mojim igračima koji su se za ovo borili od početka sezone- rekao je nakon utakmice trener Kurilovca Damir Biškup pred čijim je igračima u subotu posljednja ovosezonska prvenstvena obaveza u susretu protiv Jadrana iz Poreča.

Gostujući sastav imao je veliku podršku od strane svojih kibica koji su lijepo ispunili nasip igrališta u Kurilovcu. Mnogo žuči gostujući su navijači prolili spram sudaca današnjeg dvoboja, zbog čega su ih izviždali prilikom proglašenja pobjednika, gdje su medalje i pehare dodjeljivali predsjednik županijskog nogometnog Saveza Nenad Črnko te gradonačelnik Velike Gorice Dražen Barišić.