Promotorice svoje općine

Klinčaselske mažoretkinje i ovoga su puta ostvarile odlične rezultate
IMG-20230507-WA0219

U vikendu za nama Klinčaselske mažoretkinje sudjelovale su na 26. državnom prvenstvu mažoretkinja koje je održano u Biogradu. Na natjecanju su sudjelovale 33 formacije, 40 neformacija i 257 natjecateljica u kategoriji “Prvi i viši korak”. Klinčaselske mažoretkinje i ovoga su puta ostvarile odlične rezultate osvojivši pet odličja.

-Seniorska formacija u kategoriji štap osvojila je drugo mjesto i titulu viceprvakinja Hrvatske. Juniorska formacija u kategoriji štap osvojila je treće mjesto i titulu osvajačica brončane medalje. Naš kadetski sastav osvojio je osmo mjesto- informirala nas je o rezultatima predsjednica Klinčaselskih mažoretkinja, Katarina Sakoman.

U neformacijskom dijelu natjecanja Viktorija Tepeš osvojila je zlatnu medalju u seniorskom solu, Mia Lojen srebrnu medalju u juniorskom solu, dok je juniorski duo Nika Luketić i Lara Jemić također bio zlatni.

-Iznimno smo ponosni na rezultate koji su iz godine u godinu bolji i poticaj za daljnji rad. Čestitamo od srca svim timovima iz drugih gradova i općina- poručila je Sakoman.