Bravo za sve!

Čak sedam natjecatelja Karate kluba Velika Gorica izborilo nastup na Balkanskom prvenstvu koje će se od 17. do 19. studenog održati u Ljubljani
image0

Natjecatelji Karate kluba Velika Gorica protekle nedjelje nastupili su u Rijeci na Kupu Hrvatske koji je namijenjen kadetima, juniorima i mlađim seniorima. Inače, Kup Hrvatske izborni je turnir za Balkansko prvenstvo koje će se od 17. do 19. studenog održati u Ljubljani.

-Možemo reći da smo jako zadovoljni borbama jer je naših sedam natjecatelja izborilo nastup na Balkanskom prvenstvu. Natjecanje smo završili osvajanjem tri zlata, dva srebra i jedne bronce- s ponosom će trener Goran Živković čije natjecatelje do kraja godine očekuje mnoštvo natjecanja.

-Nema pauze i odmora jer nas u idućih šest vikenda očekuje osam natjecanja, od čega tri jako važna turnira, jer se radi o bodovnim turnirima za Europsko prvenstvo koje se održava u veljači 2024. Već ovog vikenda smo smo u Poreču na bodovnom turniru s kadetima i juniorima u subotu, dok ostatak ekipe nastupa na Zagrebačkoj ligi u nedjelju- otkrio nam je Živković.

Zlatna odličja u Rijeci osvojili su Vito Hulina, Lucija Kirinić i Ema Filković. Ema Jukić i David Lovrinović su bili srebrni, dok je broncu osvojio Nikola Huzjak.