U 88. minuti nogometaši HAŠK-a s bijele su točke zabili za 2-2 i tako osvojili veliki bod u Vrbovcu
v

U 88. minuti nogometaši HAŠK-a s bijele su točke zabili za 2-2 i tako osvojili veliki bod u Vrbovcu. Najstrožoj kazni prethodila je minuta-dvije pravog „flipera“ pred domaćim vratima, a onda je sudac Meglić, na iznenađenje svih na Gradskom stadionu, pokazao na bijelu točku. Redarska se služba kasnije morala dobro potruditi da sačuva sudačku ekipe od razjarenih domaćina.

Domaćin za ovaj susret na raspolaganju nije imao kapetana Ćosića, prvog vratara Zrinščaka i mladog Kristijana Colarića. Gosti su imali početnu inicijativu, koju su već u 15. minuti i okrunili pogotkom Krajačića.

Tek u nastavku, ulaskom Josipa Colarića i Trošića igra se preselila pred vrata HAŠK-a. Već u prvoj minuti nastavka Josip Colarić s pola metra glavom puca pored okvira. Brat Domagoj u 54. minuti šalje jedan projektil s ruba šesnaesterca, zamalo neprecizno. Malo kasnije pravu bombu šalje Josip, ali golman Gujić loptu skreće u korner. Nabačenu loptu sjajno je zahvatio Tomas i iz okreta pogađa za poravnanje, 1-1. Do vodstva domaćin dolazi u 80. minuti; svoj već 14. pogodak zabio je Josip Colarić s ruba 16 metara.

I kad su mnogi pomislili da domaćin ima bodove u džepu, dogodila se već opisana 88. minuta.