Kao i obično briljirala je Mara Budić na vratima, koja je na kraju skupila 16 obrana
273901531_630067941543694_3001037763918063761_n ŽRK Dugo Selo

Lakše nego što se to moglo očekivati, rukometašice Dugog Sela ’55 ostvarile su uvjerljivu 33:23 pobjedu protiv Bjelovara.

Sve je praktički bilo riješeno već nakon prvog dijela. Tada su domaće rukometašice već imale deset pogodaka prednosti (20:10). Najveća prednost dugoselskih rukometašica u nastavku bila je +14 (28:14). Bjelovar je najbolje minute odigrao u završnici susreta kada su se domaće igračice malo opustile, tako da je drugo poluvrijeme završilo izjednačeno 13:13.

ŽRK Dugo Selo

Kao i obično briljirala je Mara Budić na vratima, koja je na kraju skupila 16 obrana. Osam pogodaka dala je Paula Jakešević, sedam Josipa Bebek, po šest Anamarija Galić i Jelena Blažek. U bjelovarskim redovima dvije igračica po četiri pogotka – Emma Guskić i Ana Čagalj.