DSC_4889

Nogometaši Dubrave nakon današnje pobjede nad Dinamo Hidrelom, nastavili su lov za vodećim Naftaš Ivanićem koji je također bio uspješan u gostima u Obrezini kod Mladosti. Dubravci u susretu protiv gostiju iz Novog Čiča nisu dozvolili iznenađenje te su sigurnom i zasluženom pobjedom 3:1 zadržali drugu poziciju.

Zgodicima Suše i Crnoje Dubrava je već nakon 45. minuta igre imala sigurno vodstvo od 2:0. U istom ritmu domaća je momčad nastavila i u nastavku susreta kada je Fulir povisio na 3:0. Počasni pogodak za goste postigao je vratar Filipović, koji je od 73. minute zaigrao u vrhu napada. Inače, tijekom vremena provedenog na golu istaknuo se s nekoliko lijepih intervencija i jedan je od najzaslužnijih što domaći igrači nisu poentirali još koji puta.

Bio je to nadasve fer i korektan susret, u kojem sudac Tihomir Kocek nije dodijelio niti jednu javnu opomenu, što je za svaku pohvalu.