VAT-DUB

Nogometaši Dubrave na neugodnom gostovanju u Kobiliću došli su do boda odigravši 2:2. Jedan od junaka susreta bio je vratar Dubrave Goran Hendak koji je obranio i kazneni udarac Krasnića, a posebno je efektna bila njegova obrana u posljednjim sekundama susreta kada je vrškom prstiju izvadio ispod grede udarac Ivana Kontića.

Podjela bodova i najrealniji je ishod susreta odigranog u Kobiliću, u kojem su domaći igrači imali inicijativu u prvom, a gosti u drugom dijelu. Vatrogasac je poveo zgoditkom Krasnića, koji je odbijanac nakon što mu je vratar Hendak obranio kazneni udarac uspio poslati u nebranjeni dio mreže. Dubrava zgodicima Vrtara u prvom, te Matića u drugom dijelu preokreće rezultat u svoju korist, da bi Sambol u 63. minuti postavio konačnih 2:2.

Reakcije trenera na utakmicu

Nino Matković (NK Vatrogasac): „Na kraju ispada da je ovo zasluženo, jer oni su u drugom poluvremenu bili malo bolji od nas, dok smo mi u prvom dijelu bili bolji i šteta da nismo zabili još koji gol. Glavno da danas nismo izgubili, to nam je bilo važno. Šteta za onaj poraz u Oborovu, što nam je jedini kiks u prvenstvu.“

Dražen Fulir (NK Dubrava): „Znali smo da će biti teška utakmica, jer oni su domaćinska ekipa i to vrlo dobra ekipa. Prvih dvadeset minuta bili smo loši, kasnije smo se digli. Kad se sve sagleda rezultat je realan.“