DSC_2284

Nesvakidašnju utakmicu odigrali su u nedjelju u Novom Čiču Dinamo Hidrel i Vatrogasac. I dok se sastav iz Novog Čiča bori za sam vrh tablice, pred klubom iz Kobilića nemirni su snovi, jer ih očekuje grčevita borba za očuvanja statusa županijskog prvoligaša i sljedeće sezone.

Budu li u nastavku sezone igrali kao u četrdesetak minuta protiv Dinamo Hidrela kada su poveli s 3:0 briga oko ostanka ne bi trebali imati. Nažalost, tu dobru igru i prezentaciju nisu naplatili osvajanjem bodova. Sve ono dobro što su napravili u prvom dijelu, prosuli su u nastavku susreta kada su domaćini u potpunosti preokrenuli rezultat u svoju korist. Ništa nakon 45. minuta nije upućivalo na to, no upravo zbog toga nogomet je nepredvidljiva i svima najdraža igra.

-Loše smo ušli u utakmicu, na odmoru smo se dogovorili da to možemo stići i to smo uspjeli. Svaka utakmica koja nas sada očekuje prava je borba, jer više nema laganih utakmica. Sada pada odluka o gornjem i donjem dijelu tablice, tako da možemo očekivati ovakve šarf utakmice- rekao je nakon susreta trener Dinamo Hidrela Stiven Žitnik.

Kako su Sloga i Kloštar podijelili bodove Dinamo Hidrel se ovom pobjedom izjednačio sa Slogom na vrhu poretka. Oba kluba trenutno imaju 43 boda, dok trećeplasirani Turopoljac koji je u ovom kolu s 5:1 svladao Savu (SH) ima četiri boda manje.

1. ŽNL, 21. KOLO
NK DINAMO HIDREL – NK VATROGASAC 5:3 (1:3)
STRIJELCI: 0:1 Novak (16), 0:2 Novak (34), 0:3 Lucin (39), 1:3 Brebrić (44), 2:3 Pudić (47), 3:3 Godinić (51), 4:3 Rus (69- 11m), 5:3 Mršić (85)
NK DINAMO HIDREL: Budimir, Sabljak, Jambrešić, Brebrić (od 50. Žugaj), Rus, Pudić, Đuksi, Godinić (od 75. Blažević), Horvatić (od 46. Balenović), Kuzmić. TRENER: Stiven Žitnik
NK VATROGASAC: Krvarić, Šošić, Muhić, Kadoić (od 74. Lihtar), Ćavar (od 31. Mihinica), Mirenić (od 64. Šimek), Ivkić, Kontić, Novak (od 79. Dilberović), Barišić, Lucin. TRENER: Nino Matković