Pobjedom do šestog mjesta

Zorić, M. Vranešić, D. Vranešić i Lučić pogađali su za 4:1 pobjedu Turopolja
DSC_6583

Nakon uvjerljivog slavlja protiv Donje Zeline (5:0), nogometaši Turopolja ulogu favorita opravdali su i u domaćem susretu protiv Samoborskog Otoka. Na svom Leštantu Turopolje je slavilo s 4:1 ustabilivši se u gornjem dijelu poretka. Momčad trenera Gorana Smolčića trenutno je šesta sa 16 bodova na kontu.

Domaća momčad već u ranoj fazi utakmice imala je dva pogotka prednosti. Robert Zorić u 5. minuti pobrinuo se za vodstvo domaće momčadi, koja je golom Mihaela Vranešića u 16. minuti udvostručila prednost. Na 3:0 lijepim udarcem s ruba šesnaesterca pogodio je još jednom Vranešić. Ovoga puta u strijelce se upisao njegov brat Dario.

Za potez utakmice pobrinuo se najiskusniji igrač u domaćim redovima – Tomislav Lučić koji je lobom s tridesetak metara prevario gostujućeg vratara i zaokružio sjajno poslijepodne na Leštantu, koje nije pokvario niti počasni pogodak gostiju u režiji Josipa Librića.

PRVA ŽUPANIJSKA LIGA JUG, 10. KOLO
NK TUROPOLJE – NK SAMOBORSKI OTOK 4:1 (3:0)
STRIJELCI: 1:0 Zorić (5), 2:0 M. Vranešić (16), 3:0 D. Vranešić (28), 4:0 Lučić (50), 4:1 Librić (71)
NK TUROPOLJE: Culović (od 74. Seki), D. Vranešić (od 46. Tačković), M. Vranešić, Ceković, Zorić (od 74. Zdunić), Perić (od 57. Mikulin), Jambrešić (od 74. Benke), Lučić, Anđelić, Robić, Josić (od 57. Ilijević, od 74. Blagušević). TRENER: Goran Smolčić
NK SAMOBORSKI OTOK: Noršić, Vitko (od 63. Jež), Stanec, Beribak, Librić, Blažević, Razum, Kos, Boršćak, Galinec, Horvat (od 46. Belan). TRENER: Ferdo Kamenčić