DSC_5109

Susretom u Novoj grabi između Mraclina i Bune danas je zaključeno deveto kolo Prve županijske lige- Istok. Sraz dva turopoljska susjeda privukao je i nešto veću pozornost gledatelja, koji su svjedočili pobjedi gostujućeg sastava koji je slavio s 2:1, produbivši tako krizu domaće momčadi, kojoj ove sezone nikako da krene.

Prvi dio za što brži je zaborav, no zato je u drugih 45. minuta bilo izuzetno zanimljivo. Mraclin je poveo u 54. minuti preko Ivana Kosa, koji je iskoristio pogrešku gostujućeg vratara. No, samo osam minuta kasnije pogreška se dogodila na suprotnoj strani što je omogućilo Ivanu Raku da poentira i vrati utakmicu u egal.

Rasplamsala se igra nakon toga, tražio se drugi zgoditak s jedne i druge strane, a do njega su u sudačkoj nadoknadi stigli gosti. Proigravanje Roberta Lučana u pobjedonosni je zgoditak pretvorio Ivan Rak, čime je moglo započeti slavlje na terenu, ali i na tribini, gdje se skupio popriličan broj gostujućih simpatizera.