Igrači Bana Jelačića u Kobiliću su kod Vatrogasca slavili s 2:1
DSC_2159

Nogometaši Vatrogasca priuštili su Brownsima novo razočarenje. Nakon startnog poraza od Lonje, Vatrogasac je i na domaćem terenu prosuo bodove. Preokretom su do troboda u Kobiliću, došli gosti iz Banova, momčad Bana Jelačića.

Početak susreta nije dao naslutiti takav scenarij, jer domaći su igrači diktirali tempo. Već u trećoj minuti Ivan Landeka doveo je Vatrogasac u vodstvo. Rano vodstvo dalo je krila domaćoj momčadi, koja je nastavila s pritiskom, no bez konkretnog učinka. Zato su gosti stigli do izjednačenja dalekometnim udarcem Dražena Tarandeka, koji je domaćeg vratara iznenadio iz slobodnog udarca s gotovo 30-ak metara.

S 1:1 otišlo se na odmor, da bi gosti iz Banova poveli u 48. minuti preko predsjednika, Dine Juričića. Iako je domaća momčad imala više od igre, do izjednačujućeg pogotka se nije došlo, te su bodovi otišli put Banova.