Filipović i Darojković osigurali Dugom Selu prvu pobjedu u višem rangu

Nakon što su na premijeri u Krapini osvojili bod odigravši 1:1, u prvoj domaćoj utakmici upisana je pobjeda
296262770_543857924203017_2367038645182778031_n

Nogometaši Dugog Sela s uspjehom su odradili prva dva kola u novoformiranoj 2. NL (treći rang natjecanja). Nakon što su na premijeri u Krapini osvojili bod odigravši 1:1, u prvoj domaćoj utakmici upisana je pobjeda. U pomalo nervoznoj utakmici, Dugoselci su uspjeli slomiti otpor prošlogodišnjeg drugoligaša te slaviti s 2:1.

Već u šestoj minuti Dugo Selo je povelo golom Ivana Filipovića iz kaznenog udarca. Domaćini su vodili do 28. minute kada je Edin Junuzović poravnao rezultat. A da tri boda na kraju ostanu u Dugom Selu pobrinuo se Karlo Darojković pogotkom u 48. minuti, nakon čega se rezultat više nije mijenjao.

-Subotnja utakmica protiv Opatije pokazala nam je kako ova nova liga neće biti nimalo laka. Dosta tvrd i neugodan protivnik, no naši dečki nisu dozvolili da dođe do rasipanja bodova, te su opravdali ulogu domaćina i odličnom igrom razveselili sve prisutne navijače- ističu u dugoselskom trećeligašu, koji nakon dva kola drži šesto mjesto s četiri boda na kontu.

U trećem kolu momčad trenera Gorana Hendaka gostuje kod druge ekipe Osijeka.