Farmaceuti uvjerljivi kod Šibenika

Nogometaši koprivničkog Slavena Belupa s uvjerljivih su 3-0 slavili na gostovanju kod Šibenika
U 35.kolu 1.HNL sastali se Slaven Belupo i Inter Zaprešić Vjeran Žganec Rogulja/PIXSELL

Nogometaši koprivničkog Slavena Belupa s uvjerljivih su 3:0 slavili na gostovanju kod Šibenika u prvoj utakmici 13. kola Prve HNL odigranoj na Šubićevcu

Već u 1. minuti gosti su šokirali domaću momčad, a strijelac vodećeg pogotka bio je Karlo Lulić. Do kraja prvog poluvremena mrežu Nediljka Labrovića zatresao je u 33. minuti i kamerunski napadač Franck Etoundi. Za potvrdu treće ovosezonske prvenstvene pobjede Koprivničana i konačnih 3-0 strijelac je bio njemački napadač Torless Knoll.

Slaven Belupo je ovom pobjedom, desetom za trenera Tomislava Stipića na klupi koprivničke momčadi, došao do 14 bodova i preskočio je Šibenik zasjevši na šesto mjesto prvenstvene ljestvice, dok su Šibenčani s bodom manje i utakmicom više na sedmoj poziciji.