DVD Andrilovec ne pobjediv u Hrvatskoj, traju pripreme za nastup na Kupellcupu u Bischofstattenu

Osam nastupa diljem Hrvatske i isto toliko pobjeda
56790874_1058855670975846_6980329116025225216_o

Protekle nedjelje u Svetom Ivanu Zelini održan je posljednji zimski kup u natjecanju u spajanju usisnog voda. Jubilarno 10. izdanje Memorijala Milana Pažića okupilo je 34 ekipe, među kojima su prvo mjesto u muškoj A kategoriji očekivano osvojili vatrogasci Andrilovca, kojima je to bila ukupno osma pobjeda na zimski kupovima na kojima su nastupili ove sezone.

Uz osam pobjedničkih naslova u Hrvatskoj, na međunarodnom natjecanju u Sloveniji, Andrilovčani su osvojili jedno prvo i tri treća mjesta.

-Iza nas su sati i sati treniranja, odricanja i prolivenog znoja da budemo tu gdje smo danas u Hrvatskoj. A sada nas čeka možda i najveći ispit nakon Olimpijade 2017. godine- poručuju iz DVD-a Andrilovec.

Naime, od 26. do 28. travnja održava se najjače natjecanje u spajanju usisnih vodova u Europi, Kupellcup u austrijskom Bischofstattenu, gdje će u muškoj A kategoriji nastupiti 120 ekipa iz Austrije, Njemačke Slovenije…

-Imamo tri tjedna za pripremu i pokušat ćemo u najboljem svjetlu promovirati našu ekipu i Republiku Hrvatsku- poručuju Andrilovčani za kraj.