Dva zgoditka Mateja Hrena za pobjedu Rakovca

Rakovec je na domaćem terenu s 2:1 svladao Klas
WhatsApp-Image-2019-09-22-at-12.52.22

U domaćem susretu protiv Klasa, nogometaši Rakovca došli su do tri boda nakon pobjede od 2:1. Domaći igrači bolje su otvorili utakmicu te su već u šestoj minuti poveli pogotkom mladog Hrena. Već u 20. minuti ponovno se sjajno snašao Hren koji pogađa za 2:0.

U nastavku susreta domaći su primirili igru, dok su gosti tražili svoju priliku za povratak u susret. U 80. minuti nakon prekršaja u šesnaestercu Rakovca, Klas zgoditkom Fišera s bijele točke smanjuje na 2:1 što je bio i konačni rezultat utakmice.

Ovom pobjedom Rakovec je nastavio put prema sredini redoslijeda, dok je Klas i dalje na dnu sa samo tri boda na kontu.