Dugoselskim rukometašicama bod u Varaždinu

Koka i Dugo Selo '55 bez pobjednika
8.kolo_1.HRL_Dugo_Selo_55-Sesvete_(30) Hrvatski rukometni savez

Nakon zimske stanke vratila se Prva hrvatska rukometna liga za žene. 11. kolo otvoreno je s četiri utakmice, a posebno zanimljivo i neizvjesno bilo je u Varaždinu gdje su Koka i Dugo Selo ’55 odigrali bez pobjednika – 22:22.

Ni jedna ekipa ni u jednom trenutku nije uspjela napraviti veću razliku od tri gola prednosti. Nakon prvih 30 minuta igre, Dugoselke su imale dva gola predonsti (9:11). U drugom dijelu, nastavila se ista igra pa je tako nakon 60 minuta, semafor pokazivao rezultat 22:22 i podjelu bodova.

U gostujućem sastavu Mara Budić je imala 13 obrana, a po sedam golova zabile su Bernarda Čalušić i Petra Dičak. U redovima Koke, najbolja je bila Nika Strahija s pet pogodaka, dok je Sara Šopar imala 11 obrana.