+11 kod ŽARK Split

Dugoselske rukometašice uvjerljive u Splitu za treću uzastopnu pobjedu

Pred ekipom Dugog Sela '55 koja je trenutno petoplasirani sastav lige s 14 bodova, za vikend je još jedno daleko gostovanje u Pločama kod ekipe Dalmatinke
424571433_1158984185318731_8186177993293839468_n

Rukometašice Dugog Sela ’55 nisu dozvolile iznenađenje na gostovanju u Splitu. Kod posljednjeplasiranog ŽARK Splita dugoselske rukometašice došle su do uvjerljive 35:24 pobjede ostvarivši treću uzastopnu pobjedu za ostanak pri vrhu tablice.

Igračice trenera Nenada Plašića od starta su zagospodarile terenom te do sredine prvog dijela stekle pet pogodaka viška (5:10), koliko su imale i prilikom odlaska na odmor (11:16). Dugoselke u istom ritmu nastavljaju i u nastavku susreta te u 50. minuti imaju najvećih +13 (18:31).

Visoko vodstvo omogućilo je treneru Plašiću da priliku za igru pruži svim igračicama, pri čemu se njih 10 upisuje u listu strijelaca. Najučinkovitija bila je Mihaela Bešen s 9 golova, jedan manje postigla je Josipa Bebek, Petra Dičak se zaustavila na 7, a Nina Vurnek na 5 zgoditaka.

Pred ekipom Dugog Sela ’55 koja je trenutno petoplasirani sastav lige s 14 bodova, za vikend je još jedno daleko gostovanje u Pločama kod ekipe Dalmatinke.