Rukomet

Dugoselke uvjerljive protiv Dalmatinke, slijedi gostovanje u Splitu

Usprkos nedaćama koje ih prate, rukometašice Dugog Sela '55 bile su uvjerljive protiv Dalmatinke
342915934_256084866868583_3942941916727466277_n Facebook ŽRK Dugo Selo '55

U susretu 22. kola 1. hrvatske rukometne lige Dugo Selo ’55 je bilo bolje od Dalmatinke. Susret u svoju korist Dugoselke su riješile s 34:25, čime su i dalje ostale u igri za treće mjesto.

Domaće igračice dobile su oba poluvremena, a u kojem će smjeru utakmica otići bilo je jasno nakon sjajnog otvaranja i vodstva Dugog Sela ’55, 6:1. Nakon prvoga dijela, domaći je sastav imao +8 (19:11). U gotovo istom ritmu, ali samo nešto malo manje efikasno rukometašice Dugog Sela ’55 su odigrale i drugo poluvrijeme, u kojem su imale u više navrata i dvocifrenu prednost, koju su gošće uspjele u posljednjoj četvrtini susreta malo smanjiti.

Domaću ekipu predvodile su Dora Petković i Josipa Bebek, koje su postigle po sedam zgoditaka.

-Ispoštovali smo ono što smo se dogovorili prije početka utakmice, no ponovno smo promašili previše zicera. Bili smo borbeni što je rezultiralo postizanjem lakih golova iako je tu bilo već spomenutih promašenih zicera, no svih 60 minuta krasila nas je ta borbena igra i čvrsta obrana. Slijedi nam jako teško gostovanje u Splitu gdje nismo bez šanse iako nas nedostaje, ali svi imaju nekih svojih problema pa tako i mi te ćemo se potruditi pripremiti što je bolje moguće i odraditi jednu odličnu utakmicu- kazao je nakon utakmice domaći trener Filip Horvat.