Dugoselke maksimalno ozbiljno odradile gostovanje kod Trogira

U gostima kod Trogira, ŽRK Dugo Selo '55 slavilo je s 33:23
331728179_1578049776032443_4381760173023097450_n Facebook ŽRK Dugo Selo '55

U najavi gostovanja kod Trogira trener ŽRK Dugo Selo ’55 Nenad Pašić istaknuo je kako očekuje da će njegove igračice maksimalno ozbiljno shvatiti utakmicu protiv ekipe s dna ljestvice. Upravo tako su njegove igračice i odradile utakmicu u kojoj su u konačnici slavile s uvjerljiv 33:23.

Dugoselke su utakmicu otvorile vodstvom 4:0 čime su domaćim rukometašicama jasno dale do znanja što ih očekuje do kraja susreta. Već u 11. minuti bilo je +7 (2:9), a sedam pogodaka viška dugoselske igračice imale su i prilikom odlaska na odmor (10:17).

U jednom trenutku drugog dijela Trogiranke su smanjile na -4 (16:20), ali igračice trenera Nenada Plašića odmah nakon toga pojačale su ritam i na ulasku u posljednjih deset minuta više nije bilo nikakve neizvjesnosti jer je semafor pokazivao +8 (19:27), a uskoro i najvećih +10. Upravo je s tom razlikom i završila utakmica (23:33).

Najraspoloženija u redovima Dugog Sela ’55 bila je Josipa Bebek s osam zgoditaka, gol manje postigla je Bernarda Čalušić.