Dugo Selo potopilo Jarun

Na svom su terenu Dugoselci u derbiju kola s 3:0 porazili prvog favorita lige, zagrebački Jarun
DSC_3591

Nogometaši Dugog Sela ostvarili su drugu uzastopnu pobjedu. Na svom su terenu u derbiju kola s 3:0 porazili prvog favorita lige, zagrebački Jarun. Koliko je domaća momčad bila dominantnija i bolja, najbolje oslikava podatak kako gosti nisu stvorili ozbiljniju priliku pred vratima Bilića, čija je mreža tako ostala netaknutom.

Dominik Drmić doveo je Dugoselce u vodstvo u 36. minuti, a potvrda bolje igre stigla je u nastavku susreta kada se mreža gostiju zatresla u još dva navrata. Najprije je Ivan Filipović u 64. minuti bio siguran realizator najstrože kazne, da bi točku na “i” lijepog popodneva na Gradskom stadionu u sudačkoj nadoknadi stavio Filip Hranjec.

Ovom pobjedom, petom ove sezone, nogometaši Dugog Sela učvrstili su poziciju pri vrhu ligaškog poretka. Trenutno su četvrtoplasirani sastav lige s četiri boda manje od vodećeg Kurilovca.