Dugo Selo opravdalo ulogu favorita protiv Mladosti

Nogometaši Dugog Sela svojim su navijačima za Uskrs podarili tri boda

Nogometaši Dugog Sela svojim su navijačima za Uskrs podarili tri boda. Na Gradskom stadionu u Dugom Selu dočekali su davljenika Petrinjsku Mladost i opravdali ulogu favorita pobjedom 3:1.

Stvari po momčad trenera Ivana Božića nisu krenule najbolje jer gosti su golom Hrnčevića poveli s 1:0. U posljednjim trenucima prvog dijela stvari je na početak vratio Rašić, da bi domaća momčad u posljednjih petnaestak minuta potvrdila pobjedu. Najprije je Darojković u 74. bio precizan s bijele točke za vodstvo, da bi končanih 3:1 deset minuta kasnije postavio Slunjski.

Vodeći Zagorec neokrznuto je prošao kroz Kurilovec, gdje su na Udarniku autogolom Radoša došli do pobjede 1:0 kojom su zadržali deset bodova prednosti pred Dugim Selom, koje je i dalje na drugom mjestu. Treći je Karlovac 1919 koji je u susretu 26. kola kao domaćin s 2:0 svladao HAŠK.

U ovom kolu još su igrali; Trešnjevka-Lučko 3:1, Gaj Mače-Vrapče 1:1, Segesta-Trnje 1:2, Ravnice-Bistra 1:0, Vrbovec-Lukavec 4:0 i Ponikve-Maksimir 1:0.