Dugo Selo opravdalo ulogu favorita protiv Mladosti

Nogometaši Dugog Sela svojim su navijačima za Uskrs podarili tri boda
DSC_6517

Nogometaši Dugog Sela svojim su navijačima za Uskrs podarili tri boda. Na Gradskom stadionu u Dugom Selu dočekali su davljenika Petrinjsku Mladost i opravdali ulogu favorita pobjedom 3:1.

Stvari po momčad trenera Ivana Božića nisu krenule najbolje jer gosti su golom Hrnčevića poveli s 1:0. U posljednjim trenucima prvog dijela stvari je na početak vratio Rašić, da bi domaća momčad u posljednjih petnaestak minuta potvrdila pobjedu. Najprije je Darojković u 74. bio precizan s bijele točke za vodstvo, da bi končanih 3:1 deset minuta kasnije postavio Slunjski.

Vodeći Zagorec neokrznuto je prošao kroz Kurilovec, gdje su na Udarniku autogolom Radoša došli do pobjede 1:0 kojom su zadržali deset bodova prednosti pred Dugim Selom, koje je i dalje na drugom mjestu. Treći je Karlovac 1919 koji je u susretu 26. kola kao domaćin s 2:0 svladao HAŠK.

U ovom kolu još su igrali; Trešnjevka-Lučko 3:1, Gaj Mače-Vrapče 1:1, Segesta-Trnje 1:2, Ravnice-Bistra 1:0, Vrbovec-Lukavec 4:0 i Ponikve-Maksimir 1:0.