Dugo Selo nanizalo četiri pobjede u nizu- jučer pao Maksimir

Poslije katastrofalnog poraza u Mladini od Vinogradara (6:2), nogometaši Dugog Sela ušli su u pozitivnu seriju te su u naredne četiri utakmice uknjižili maksimalan učinak. Pozitivna serija započela je u susjedskom derbiju protiv Vrbovca (2:0), a nastavljena je u susretima protiv Krka (2:1), Orijenta 1919 (1:0) te jučer protiv Maksimira.

Susret na Oboju, igrači Dugog Sela u svoju su korist riješili s 1:0, a pogodak vrijedan tri boda bio je djelo Marija Pekčeca u 47. minuti susreta. Četvrtom pobjedom u nizu, Dugo Selo je stiglo do šeste pozicije.

-Puni smo elana i sve ćemo napraviti da ovaj niz potraje što dulje- na prvu će trener Damir Biškup, koji nakon uspješne epizode u Kurilovcu, sjajnu priču gradi i u Dugom Selu.

-Čestitam igračima na dobro odrađenom poslu. Pokazali smo da smo na pravom putu te da sada sve polako sjeda na svoje mjesto. Ovo je rezultat kolektiva- kaže trener Biškup.

Mjesta prevelikoj euforiji nema, jer već u subotu novi je ispit, budući da u Dugo Selo stiže fenjeraš Zagreb.

-Nije to onaj Zagreb koji je poznajemo, njega nažalost više nema. Za nas je ovo najteža utakmica, jer mnogi su već upisali bodove, no to treba napraviti i pokazati na terenu. Ne smijemo poletjeli nakon ovih rezultata, trebamo biti ponizni i ići od utakmice do utakmice. Prva je protiv Zagreba, gdje treba ući koncentrirano od prve minute i igrati našu igru- za kraj će trener Dugog Sela Damir Biškup.

Subotnji susret u Dugom Selu igra se od 15 sati.