Dubrava za poraz ne zna već četiri utakmice

Dubrava je Meštricu zgodicima Gorana Grgića i Marka Fulira svladala s 2:0
DSC_3351

Po jako vjetrovitom vremenu i na rubu regularnosti odigran je jučerašnji susret između Dubrave i Meštrice, u kojem je domaća momčad slavila s 2:0.

U prvom dijelu vjetar je bio na strani Meštrice, no njezini igrači nisu uspjeli okruniti tu pomoć. Naprotiv, šanse je stvarala domaća momčad, koja je do zgoditka stigla u 40. minuti preko Gorana Grgića. I nastavku susreta blaga dominacija je bila na domaćoj strani, a okrunjena je u 75. minuti kada je Marko Fulir postavio konačnih 2:0.

Dubrava je ovom pobjedom nastavila dobar niz, jer igrači trenera Dražena Fulira za poraz ne znaju već četiri kola, a taj niz Dubravci žele nastaviti i za vikend u gostima kod Bune.