Dubrava Tim kabel uvjerljiva protiv Zagorca

U posljednjoj utakmici 21. kola 3. HNL Dubrava Tim kabel je na Grana Klaki s 4:0 svladala Zagorec. Domaća momčad nakon prvih 45. minuta zgoditkom Peje Pejića imala je vodstvo od 1:0, da bi u nastavku u potpunosti nadigrala goste iz Krapine.

Sve dvojbe oko pobjednika riješene su u samo šest minuta; najprije je u 64. Mario Barić povisio na 2:0, da bi šest minuta kasnije Marin Mudražija poslao Ranogajca po treći puta da vadi loptu iz svoje mreže. U 89. minuti Nikica Filipović izborio je kazneni udarac kojeg je i sam realizirao postavivši konačnih 4:0.

-Mi smo momčad koja kao dizel kreće i kada krenemo onda to ide dobro. Opet smo stvorili desetak prilika, a ne smijemo si dopustiti da nam gosti slože tri izgledne prilike. Zagorec je vrlo dobra ekipa, a u prvom poluvremenu nam se osjetio izostanak našeg kapetana Adela El Saleha. Osjetilo se i ovo blagdansko vrijeme, tako da nam je trebalo malo više da uđemo na pravi način. Čestitke mojim dečkima i okrećemo se gostovanju u Pazinu- rekao je nakon susreta trener Dubrave Tim kabel, Krešimir Sunara. (izvor: Dubrava Tim kabel)

3. HNL, 21. KOLO
NK DUBRAVA TIM KABEL – NK ZAGOREC 4:0 (1:0)
STRIJELCI: 1:0 Pejić (9), 2:0 Barić (64), 3:0 Mudražija (70), 4:0 N.Filipović (89-11m)
NK DUBRAVA TIM KABEL: Bogović, Čopec, Barić, N.Filipović, Ivančić (od 60. Kelemen), Alghoul, Žugaj, Mudražija (od 78. Kovačević), Šugić (od 81. Džaferović), V.Filipović, Pejić. TRENER: Krešimir Sunara
NK ZAGOREC: Ranogajec, Kanceljak, Lešković, Suntešić, Postonjski, Kunštek, Smrekar (od 28. Iskrić), Majcenić (od 68. Landripet), Turniški, Poljak, Pasariček (od 46. Strabić). TRENER: Kristijan Mitrečić