Dubrava Tim kabel u nastavku preokrenula vodstvo Novigrada

Radni tjedan bio je za većinu nogometnih momčadi. Trećeligaši, izuzev onih koji su imali obaveze u Kupu Hrvatske, odradili su šestu prvenstvenu rundu. Dubrava Tim kabel u susretu protiv Novigrada došla je do treće uzastopne pobjede.

Iako su gosti nakon prvih 45. minuta imali vodstvo od 2:1, u nastavku susreta igrači trenera Igora Cvitanovića došli su do pobjede od 4:2. Dvostruki strijelac za goste iz Istre u prvom dijeli bio je Joel Dah, dok je dvostruki strijelac za domaću momčad bio Amir Kahrimanović, a među strijelce su se upisali i Filip Hodak te Tin Džaferović.

U ostalim jučer odigranim utakmicama postignuti su sljedeći rezultati; Opatija-Ponikve 1:2, Jadran-Maksimir 0:0, Dugo Selo-Vrbovec 2:0 i Jarun-HAŠK 1:2. Ranije su zbog obaveza u Kupu igrali; Kurilovec-Orijent 1919 2:2 te Špansko-Krk 1:2, dok će 3. listopada svoje utakmice odigrati; Trnje-Vinogradar i Zagorec-Zagreb.