Dubrava preko Bune do drugog mjesta

Nogometaši Dubrave nisu previše tugovali nakon prošlotjednog gubitka bodova protiv Meštrice. Trebalo se pripremiti za domaću utakmicu protiv Bune u kojoj su igrači trenera Dražena Fulira odgovorili na pravi način. Upisana je pobjeda od 3:1, a kako je Meštrica poražena u Obrezini od Mladosti, Dubrava je drugoplasirana iza vodećeg Naftaš Ivanića.

Do pobjede je domaći sastav stigao u drugih 45. minuta, nakon što je rezultat u prvom dijelu bio 1:1. Dubrava je povela preko Suše u 12. minuti, dok je izjednačenje gostima u 27. donio Mišel Vujnović. Iskusni Tihomir Bradić u 55. ponovno pogađa za vodstvo domaće momčadi, koja je pobjedu potvrdila u 90. minuti preko Ivana Matića.