Dubrava nokautirala Mraclin za vrh poretka

Nogometaši Dubrave upisali su i treću ovosezonsku pobjedu, prvu pred domaćim navijačima. U susretu protiv Mraclina, sastav trenera Dražena Fulira pružio je sjajnih 90. minuta za kojih su nagrađeni uvjerljivom pobjedom od 4:1.

Pobjeda domaćeg sastava i više je nego zaslužena, a najljepša nagrada igračima za to je vrh poretka klubova 1. ŽNL- Istok. Dubravci na kontu za sada imaju deset bodova i najugodnije su iznenađenje lige.

Dubrava je preko Grbavca povela u petoj minuti, i s minimalnom prednošću otišlo se na odmor. U 50. minuti gosti preko Petravića dolaze do izjednačenje. Bilo je to sve od njih, jer domaći igrači nakon toga ubacuju u brzinu više i do kraja susreta s tri pogotka donose veliku radost u svoje redove. Dvostruki strijelac bio je Fulir, a mrežu vratara Dražića zatresao je i Suša.

PRVA ŽUPANIJSKA LIGA- ISTOK, 4. KOLO
NK DUBRAVA – NK MRACLIN 4:1 (1:0)
STRIJELCI: 1:0 Grbavac (5), 1:1 Petravić (50), 2:1 Fulir (65), 3:1 Suša (78), 4:1 Fulir (88)
NK DUBRAVA: Hendak, Grbavac, Leboš, Bradić (od 46. Suša), Fulir, Matić, Krivan (od 58. Brtan), Štefanac, Benedik (od 71. Brkljačić), Vrtar (od 89. Grgić), Crnoja (od 83. Mesarić). TRENER: Dražen Fulir
NK MRACLIN: Dražić, Petravić, Jakovljević (od 82. M. Kos), Dolibašić, J. Domitrović (od 46. Radanović), Rus, A. Domitrović (od 73. Cvetnić), Đurašin (od 35. Ćevid), I. Kos, Jurić (od 81. Guduraš), Čičak. TRENER: Vlado Horvat