Dubrava Mladosti u Obrezini za Uskrs podarila pet zgoditaka

Dubrava je u gostima kod Mladosti slavila s 5:0
DSC_3255

Lijepu uskršnju čestitku svojim navijačima poslali su nogometaši Dubrave koji su na neugodnom gostovanju u Obrezini upisali uvjerljivu pobjedu. Domaću Mladost porazili su s 5:0.

Sjajnih devedeset minuta odradila je momčad trenera Dražena Fulira, koja je domaću momčad nadigrala u svim segmentima igre. Luka Crnoja u 23. i Milan Suša u 27. minuti šokirali su domaćina koji se od toga šoka nije uspio oporaviti. Kada je iskusni Tihomir Bradić u 49. minuti povisio na 3:0 pitanje pobjednika definitivno je bilo riješeno. Točku na „i“ sjajne partije stavljaju Damir Mesarić i Ivan Matić.

Uvjerljiva pobjeda najbolja je i pozivnica za sve ljubitelja nogometa da u nedjelju dođu na Sportski park u Dubravu gdje dolazi vodeći Naftaš Ivanić.

PRVA ŽUPANIJSKA LIGA- ISTOK, 22. KOLO
NK MLADOST – NK DUBRAVA 0:5 (0:2)
STRIJELCI: 0:1 Crnoja (23), 0:1 Suša (27), 0:3 Bradić (49), 0:4 Mesarić (75), 0:5 Matić (78)
NK MLADOST: Hodak, Martinić, Jelić, M. Tadić, Perić, J. Tadić (od 70. Jokić), Periša (od 58. Antolović), Pejak (od 79. P. Periša), Šorša, Berek (od 79. Ilenić), Kuhar (od 79. Benšak). TRENER: Stiven Žitnik
NK DUBRAVA: Špoljar, Crnoja, Grbavac (od 67. Leboš), Grgić, Bradić, Fulir (od 35. Benedik), Matić, Suša, Brkljačić, Štefanac, Mesarić (od 82. Dlaka). TRENER: Dražen Fulir