Na korak do finala

Dinamo slavio u Makarskoj, meč lopta za finale u petak u Dvojci!

Kod branitelja naslova, Dinamo je slavio s 2:1 na krilima Matea Mužara, Filipa Novaka i vratara Ante Piplice
Makarska: Futsal Dinamo odnio pobjedu protiv Novog Vremena u prvoj utakmici polufinala Marko Begovic/PIXSELL

Futsal Dinamo pobijedio je aktualnog prvaka Hrvatske Novo Vrijeme na gostovanju u Makarskoj i kući donosi prednost u polufinalu doigravanja! Prvu pobjedu u Makarskoj nakon prosinca 2017. potpisali su Mateo Mužar, Filip Novak i – Ante Piplica na golu Dinama. U izuzetno dramatičnoj utakmici, domaćine je svojim pogotkom u igri držao David Barbarić.

U 5. minuti Mužar je iskoristio neopreznost obrane domaćina, ukrao loptu i poentirao pored nemoćnog Baškovića za 0:1. No sredinom poluvremena Makarani poravnavaju rezultat. Snažan i precizan udarac iz slobodnog udarca pogodio je Barbarić za 1:1. Konačan rezultat u 13. minuti postavio je Filip Novak.

Iako su domaćini u nastavku jurnuli na gol Dinama, nesavladiv je bio Piplica, koji je tri sekunde prije kraja zaustavio udarac Rafinhe s deset metara, nakon šestog akumuliranog prekršaja.