Dinamo do pobjede u susretu s tri crvena kartona

Susret Dinama i Istre 1961 bio je susret s malo pravih prilika, ali i nevjerojatnom završnicom u kojoj smo vidjetli tri crvena kartona, poništeni pogodak iz jedanaesterca, te na koncu gol u praznu mrežu.
Pula: Zaostali susret 4. kola Hrvatski Telekom Prve HNL, Istra 1961 – Dinamo Srecko Niketic/PIXSELL

U odgođenom susretu 4. kola 1. HNL Dinamo je na Aldo Drosini pobijedio Istru 1961 s 2-0. Golove za Modre zabili su Amer Gojak u 10. minuti, te Stefan Ristovski u sedmoj minuti nadoknade u prazna vrata.

Hrvatski prvak je utakmicu završio s devet igrača nakon što su isključeni Kevin Theophile-Catherine (80) i Bruno Petković (90+1), a crveni je dobio i netko od domaćih igrača s klupe.

Susret Istre 1961 i Dinama trebao se igrati 8. kolovoza, no Modri su tražili odgodu zbog priprema za nastup protiv poljske Legije u kvalifikacijama Lige prvaka.