Četvrti poraz u Podgorici

Cibona i dalje bez ABA pobjede

Momčad Jakše Vulića odigrala je ravnopravno prvo poluvrijeme, ali se Budućnost u trećoj četvrtini uspjela odvojiti na dvoznamenkastu prednost
Zagreb:  KK Cibona i KK Zadar otvorili 1. kolo Favbet Premijer lige u Košarkaškom centru Dražen Petrović Goran Stanzl/PIXSELL

Košarkaši Cibone i nakon četvrtog kola ABA lige ne znaju za pobjedu. Četvrti uzastopni poraz doživjeli su u Podgorici, gdje ih je domaća Budućnost svladala s 93-85.

Momčad Jakše Vulića odigrala je ravnopravno prvo poluvrijeme, ali se Budućnost u trećoj četvrtini uspjela odvojiti na dvoznamenkastu prednost. U 34. minuti podgorička momčad je došla i do +16 (78-62), što je Cibona do kraja utakmice uspjela svesti na jednoznamenkasti zaostatak (93-85).

Alex Stein i Aleksandar Aranitović su ubacili po 16 koševa, a Jakov Mustapić i Tomislav Buljan su postigli po 13 poena za Cibonu. Strijelce Budućnosti predvodili su Colbey Ross i McKinley Wright IV s po 16 koševa.