Četvrti uzastopni poraz rukometaša Rugvice, ozljede kroje sastav

Izostanci Nikole Ivankovića, Bojana Bočkaja, Tiana Borovca i Marijana Lončara, kao i odustajanje Frane Vondruške zadaju ozbiljne probleme trenerskom dvojcu Vicić-Džigumović
DSC_6279

Nakon idiličnog početka sezone, rukometaše Rugvice zaredale su ozljede što se itekako odrazilo na posljednje rezultate. Izostanci Nikole Ivankovića, Bojana Bočkaja, Tiana Borovca i Marijana Lončara, kao i odustajanje Frane Vondruške zadaju ozbiljne probleme trenerskom dvojcu Vicić-Džigumović, koji usprkos svemu ne gubi nadu. Susret s drugoplasiranom Slatinom ponudio je nekoliko svijetlih trenutaka, prvenstveno vrlo dobrog mladog vratara Antuna Šarića, kao i sigurnog Ivana Čupića koji se među strijelce upisao sedam puta.

Nažalost, skraćena rotacija uzela je svoj danak te su gosti na kraju slavili s 30:23. No, domaćim rukometašima treba čestitati na povratku na utakmicu, jer uvodnih petnaestak minuta nije nudilo nikakvu nadu. Ipak, obrana na čelu s mladim Šarićem podigla je agresivnost te su domaći rukometaši s 1:6 došli do vodstva 12:9, napravivši seriju (11:3). Gosti predvođeni s dvadesetak navijača do odlaska na odmor odgovaraju serijom 3:0 te se na odmor odlazi s 12:12.

Domaći rukometaši kao da su se ispuhali u tim trenucima, jer u nastavku susreta nisu uspjeli ponoviti igru iz prvog dijela u kojem su dostigli prednost Slatine, koja je u nastavku iskoristila svaku pogrešku domaćih rukometaša za konačnih 23:30.