Četvrti europski poraz Lokomotive, nije pomoglo niti osam golova Tene Petike

Na svom terenu u Domu sportova, Lokosice su izgubile od francuskog Besançona s 31-26
Rukometašice Lokomotive izgubile od francuskog Besancona 26-31 Luka Stanzl/PIXSELL

Rukometašice Lokomotive u susretu su 4. kola skupine A Europske lige pretrpjele i četvrti poraz, ovoga puta su na svom terenu u Domu sportova izgubile od francuskog Besançona s 31-26.

Lokomotiva je loše krenula u dvoboj, sredinom prvog poluvremena bilo je 12-6 za Besançon, no serijom 4-1 prije odlaska na odmor Lokomotiva je smanjila na 16-14. Početkom nastavka Lokomotiva je dva puta uspijevala izjednačiti, na 16-16 te 18-18, i imati napad za vodstvo, no obje te prilike su propuštene pa je Besançon vrlo brzo opet pobjegao a tri gola razlike, a pet minuta prije kraja i na ponovno najvećih šest (28-22).

Tena Petika s osam i Andrea Šimara s pet golova bile su najefikasnije kod Lokomotive, dok je Sabrina Zazai postigla sedam golova za Besançon.