Bogdanovićevih pet trica za pobjedu Utaha nad Lakersima

Odigrao je 26 minuta za Utah i u tom je vremenu ubacio 15 koševa
bojan bogdanović Davor Javorović/PIXSELL

Utah Jazz su sinoć u Salt Lake Cityju s visokih 114-89 svladali Los Angeles Lakerse, a Bojan Bogdanović je sjajnom igrom pridonio pobjedi svoje momčadi.

On je odigrao 26 minuta za Utah i u tom je vremenu ubacio 15 koševa, sve trice, (šut iz igre 5/10, trice 5/8) te tome dodao dvije asistencije, dva skoka i dvije ukradene lopte.

Dario Šarić je imao skroman učinak u porazu svojih Phoenix Suns od kojih su sa 124-121 bolji bili gostujući Charlotte Hornets. Odigrao je 16 minuta i zabio šest koševa (šut iz igre 2/4, 0/1 trice) uz četiri skoka, dvje asistencije i tri ukradene lopte.

Oklahoma City Tunder su kod kuće sa 102-99 svladali Oklahoma City Thunder, a Luka Šamanić je utakmicu počeo u prvoj postavi poražene momčadi. On je na terenu prove 19 minuta, a u tom je vremenu ubacio četiri koša uz šut iz igre 2/3 i trice 0/2 te ugrabio četiri skoka.