Bogdanović upisao 11 koševa, Zubčevi Clippersi bolji od Šarićevih Sunsa

Još jedna napeta NBA večer je za nama
bojan bogdanović Davor Javorović/PIXSELL

Košarkaši Utah Jazza pobijedili su Portland Trail Blazerse sa 122-103, a Bogdanović i društvo utakmicu su prelomili u trećoj četvrtini koju su dobili s 21 košem razlike (40-19) nadoknadivši zaostatak iz prvog poluvremena (53-56).

Bojan Bogdanović za 28 minuta igre ubacio je 11 koševa uz šut 4-13 iz igre, pri čemu je trice gađao 2-5. Dodao je i pet koševa te po jednu asistenciju i ukradenu loptu.

U okršaju klubova u kojima igraju hrvatski košarkaši Ivica Zubac i Dario Šarić, LA Clippersi su porazili Phoenix Sunse sa 113-103.

Ivica Zubac je za Clipperse za 24 minute upisao sedam koševa uz šut iz igre 3-4, dodavši pet skokova, dok je Dario Šarić za Sunse igrao 13 minuta postigavši dva koša uz šut 0-4 iz igre. Šarić je upisao i skok i ukradenu loptu.