Bjelovarčankama pobjeda u Dugom Selu

Priliku za revanš rukometašice Dugog Sela '55 imaju u srijedu kada se ponovno susreću s Bjelovarčankama, ovoga puta na njihovom parketu
WhatsApp Image 2021-03-28 at 19.07.41

U 20. kolu 1.HRL za žene, Dugo Selo bilo je domaćin ekipi Bjelovara koja je slavila s 30:25.

Uvodnih 15-ak minuta igrala se izjednačena utakmica, nakon čega gošće rade seriju 9:0 i odlaze na velikih +8 (9:17). Na početku drugog dijela, Bjelovar golovima Guskić i Malec odlazi na +9 (11:20).

Dugoselke se ne predaju i ponajprije dobrom igrom u obrani u 43. minuti dolaze do -3, ali za više od toga nije bilo snage i gostujuće igračice mirno privode susret kraju. Već u srijedu isti protivnici odmjerit će opet snage, ali ovaj put će se sustet odigrati u Bjelovaru.

Kod domaćih najefikasnija je bila Bernarda Čalušić sa 6 pogodaka, a Bjelovar je do pobjede vodila Ema Guskić s 11 golova.