Andrea Petrek i Nikola Đorđević najbolji vrbovečki sportaši

VRBOVEC-SPORTA-2

U sklopu 39. izdanja malonogometnog turnira Čedomil Drvenkar kojeg je u Vrbovcu organizirala NK Lonja, održano je i tradicionalno proglašenje najboljih sportaša i sportašica Grada Vrbovca. Najbolji su proglašeni u devet kategorija, a nagrade najuspješnijima dodijelili su gradonačelnik Denis Kralj i zamjenica župana Nadica Žužak.

Najbolja vrbovečka sportašica za 2017. godinu je članica Powerlifting kluba Wild Hogs Andrea Petrek koja je na državnom prvenstvu osvojila prvo mjesto, a ujedno je proglašena i najboljom ženskom natjecateljicom u bench pressu. Član Hrvačkog kluba PIK Vrbovec Nikola Đorđević najbolji je sportaš Vrbovca za proteklu godinu u kojoj je osvojio drugo mjesto na Prvenstvu Hrvatske do 23 godine i seniorskom prvenstvu grčko-rimskim stilom.

Najbolji mladi sportaši Vrbovca su Ivan Klepac, član Hrvačkog kluba PIK Vrbovec, te Gabrijela Pijanec, članica Ženskog odbojkaškog kluba Vrbovec. Siniša Križan trener u Powerlifting kluba Wild Hogs najbolji je vrbovečki trener, dok je predsjednik Košarkaškog kluba Petar Zrinski Robert Haić primio nagradu za najboljeg športskog djelatnika.

Nogometni klub Vrbovec koji je jesenas osvojio sedmo mjesto u 3. HNL- Zapad najbolja je momčad Vrbovca, dok su odbojkašice ŽOK Vrbovca najbolja gradska ekipa. Najboljim sportskim kolektivom u 2017. godini proglašeno je Športsko ribolovno društvo Amur čiji su natjecatelji osvojili drugo mjesto na Kupu Hrvatske čime su osigurali nastup na Kupu Jadransko-podunavskih zemalja.

Također, pred lijepo popunjenim gledalištem II. osnovne škole nastupile su i mažoretkinje uz pratnju limene glazbe, a odigran je i revijalni susret između ŽNK Vrbovec i Prijatelja Vrbovca.

Kako je sve to bilo možete vidjeti u našoj FOTOGALERIJI.