MORTUS PIJAN

Vozio se po gradu mrtav pijan: Nevjerojatna količina alkohola u krvi zaprepastila i policiju

Policija je u optužnom prijedlogu predložila da se vozač proglasi krivim te kazni novčanom kaznom od 1370 eura te da mu se izrekne zaštitna mjera zabrane upravljanja motornim vozilom B kategorije u trajanju od 3 mjeseca
policija kontrola palica Hrvoje Jelavić/PIXSELL

Policija je sinoć u 21:30 sati prilikom nadzora prometa u Graničarskoj ulici u Garešnici zaustavila 39-godišnjeg muškarca koji je upravljao vozilom bosanskohercegovačkih registarskih oznaka.

Utvrđeno je da 39-godišnjak upravlja vozilom pod utjecajem 4,14 promila alkohola u krvi. Uhićen je i priveden u posebne prostorije policije do otrježnjenja. Bit će proveden žurni postupak.

Policija je u optužnom prijedlogu predložila da se vozač proglasi krivim te kazni novčanom kaznom od 1370 eura te da mu se izrekne zaštitna mjera zabrane upravljanja motornim vozilom B kategorije u trajanju od 3 mjeseca.

4 promila
Garešnica
napuhao 4 promila
Pijani vozač
Policija