Poraz u drugoj pripremnoj utakmici

Golijada u Dugom Selu, Mladosti (Ž) pobjeda

U susretu sa šest golova Mladost je slavila s 4:2
453592670_998405412081597_7851551635411657396_n

Nogometaši Dugo Selo u srijedu su odigrali i drugu pripremnu utakmicu uoči nove sezone. Gost Gradskog stadiona u Dugom Selu bila je Mladost iz Ždralova, u koju je ljetos iz Dugog Sela preselio sportski direktor i voditelj škole nogometa Goran Hendak, koji se priključio stožeru Tihomira Bradića.

U susretu sa šest golova Mladost je slavila s 4:2. Strijelci za goste iz Ždralova bili su Pisačić, Šurmin, Ivančan i Tomić, dok su za Dugo Selo pogađali Fintić i Slunjski.

-Jako sam zadovoljan s prvih 60-70 minuta utakmice gdje smo, mogu slobodno reći prezentirali jedan dobar nogomet, pun lijepih poteza i gdje smo zabili dva lijepa pogotka. Zadnjih 20-ak minuta je uslijedio mali pad gdje smo i nesretno dobili dva gola i s tim segmentom i samim porazom naravno nisam zadovoljan. Greške koje su prisutne ispravljat ćemo i nastavit ćemo dalje radit i čvrsto vjerujem da ćemo biti sve bolji i bolji- prokomentirao je utakmicu trener Dugog Sela Ivan Klarić, koji je između ostaloga pohvalio dečke za trud i rad.