Šok u Hamburgu

Dominik Livaković: Razočarani smo, no vjerujem da će sve biti dobro na kraju

Dominik Livaković u prvom dijelu bio je najbolji u hrvatskim redovima s dvije velike obrane
Hamburg: Susret Hrvatske i Albanije u 2. kolu skupine B na Europskom prvenstvu Luka Stanzl/PIXSELL

U drugom kolu Europskog prvenstva Hrvatska je odigrala 2:2 protiv Albanije ostavši bez pobjede u petoj minuti sudačke nadoknade. Dominik Livaković u prvom dijelu bio je najbolji u hrvatskim redovima s dvije velike obrane.

-Bila je ovo šokantna utakmica, posebno nakon što primiš gol u sudačkoj nadoknadi. Trebali smo daleko bolje odigrati prvo poluvrijeme, to treba dobro analizirati. U drugo poluvrijeme smo dobro ušli, zabili smo dva gola, ostvarili preokret. Svi smo proključali i navijači i ekipa, ali nažalost u završnici su nam stvorili tri velike prilike i izjednačili su- kazao je Dominik Livaković i poručio kako je momčad u šoku i razočarana.

-Naravno, svi smo razočarani i uz šoku, ali imamo dosta vremena za oporavak. Vjerujem da će sve biti dobro na kraju. Drugo poluvrijeme je bilo pokazatelj, sve do zadnjih minuta, kako treba ići, kako treba izgledati. Vjerujem kako će u idućoj utakmici tako biti od prve minute- zaključio je Livaković.