Hrvatska remizirala s Albanijom

Zlatko Dalić: Još uvijek smo u igri. Još je uvijek sve u našim rukama

Za prolazak dalje Hrvatskoj je u ponedjeljak potrebna pobjeda
Hamburg: Susret Hrvatske i Albanije u 2. kolu skupine B na Europskom prvenstvu Marko Lukunic/PIXSELL

U susretu drugog kola Europskog prvenstva Hrvatska je u sudačkoj nadoknadi ostala bez pobjede protiv Albanije. Nakon katastrofalnog prvog dijela, Hrvatska je u nastavku zaigrala puno bolje i uspjela slomiti otpor Albanaca, koji su nakon prvih 45. minuta imali vodstvo od 1:0. No, u petoj minuti sudačke nadoknade uslijedio je novi šok te su Albanci golom Gjasule došli do izjednačenja – 2:2.

-Teška utakmica s dva različita poluvremena. Prvo je bilo jako loše, sporo i tromo, dok drugi dio ohrabruje. Okrenuli smo rezultat, ali i na samom kraju, vrlo nezgodno, primili pogodak. Razočarani smo, naravno, zbog tog primljenog gola, ali još uvijek smo u igri. Još je uvijek sve u našim rukama- kazao je nakon susreta hrvatski izbornik Zlatko Dalić.

Za prolazak dalje Hrvatskoj je u ponedjeljak potrebna pobjeda.

-Drugo poluvrijeme mora biti putokaz za Italiju. U ovih nekoliko dana ispred sebe sigurno ćemo se dići. Spremit ćemo se i znam da ćemo biti dobri- poručio je Dalić.