Slaven Belupo svladao Varaždin i skočio na peto mjesto

U prvoj utakmici 18. kola Prve HNL Slaven Belupo je kao domaćin svladao Varaždin sa 2:0
Varaždin i Slaven Belupo sastali se u 33. kolu HT Prve lige Vjeran Žganec Rogulja/PIXSELL

U prvoj utakmici 18. kola Prve HNL Slaven Belupo je kao domaćin svladao Varaždin sa 2:0. Strijelci za sastav iz Koprivnice bili su Glavčić (15) i Knoll (45+1).

Prvi pogodak na utakmici postigao je Glavčić izvrsno izvedenim slobodnim udarcem sa 20-ak metara kojim je prebacio živi zid gostiju nakon čega se lopta od grede odbila u mrežu. U samoj završnici prvog poluvremena Božić je osvojio loptu na sredini igrališta, a zatim lijepom loptom uposlio Nijemca Knolla u kaznenom prostoru Varaždina, a ovaj je potom mirno prebacio Horkaša za 2-0.
Drugo poluvrijeme proteklo je u mirnom čuvanju stečene prednosti domaćeg sastava.