Rubljov zaustavio Marina Čilića u Miamiju

Zadar: Marin Ćilić i Danilo Petrović u meču Adria Tour teniskog turnira Marko Dimić/PIXSELL

Marin Čilić nije uspio po drugi put u karijeri izboriti mjesto u četvrtfinalu turnira Masters 1000 serije u Miamiju, gdje ga je u dvoboju osmine finala nadigrao osmi tenisač svijeta Rus Andrej Rubljov i svladao ga sa 6-4, 6-4 za 80 minuta igre.

Bio je to njihov četvrti međusobni dvoboj i treća uzastopna pobjeda 23-godišnjeg Moskovljanina u kojoj je ostavio Čilića bez seta.

Štoviše, hrvatski tenisač nije imao nijednu priliku za ‘break’, a nijedan gem u kojem je Rubljov bio na početnom udarcu nije otišao do izjednačenja.