Bogdanović najbolji u porazu Utah Jazza, Zubac imao solidan učinak

Minnesota Timberwolves porazili su Utah Jazz, dok su LA Clippersi slavili protiv Charlotte Hornetsa
bojan bogdanović Davor Javorović/PIXSELL

Utah Jazz Bojana Bogdanovića sinoć su upisali peti poraz u nizu, bolji do njih su u Minneapolisu bili Minnesota Timberwolves sa 126-106, a hrvatski košarkaš bio je najbolji strijelac poražene momčadi. Bogdanović je u gotovo 36 minuta na terenu zabio 23 koša uz četiri skoka, dvije asistencije i jednu ukradenu loptu.

U ranije odigranoj utakmici LA Clippers su sa 115-90 pobijedili na gostovanju Charlotte Hornets, a hrvatski košarkaš Ivica Zubac u pobjedi svoje momčadi ostvario je solidan učinak. U 20 minuta na terenu Zubac je ubacio sedam koševa te pridodao tomu deset skokova, tri asistencije i jedan blok.