3. NL Centar: Vrbovec i Dinamo (OO) remizirali na Sajmištu

vd4

Deveto kolo 3. NL Centar u Vrbovcu je ponudilo pregršt ogromnih napadačkih promašaja, četiri pogotka i na koncu – svakom po bod; Vrbovec i Dinamo (OO) odigrali su 2-2.

Najmanje 10 „zicera“ promašili su igrači jedne i druge momčadi, pa i ne čudi nezadovoljstvo na licima obojice trenera – domaćeg Dražena Biškupa i gostujućeg Tomice Pisačića (inače, Vrbovčanina).

Domaćin je poveo pogotkom Martinovića u 20. minuti, nakon velike pogreške gostujućeg vratara Šolčića, koji se na rubu svog šesnaesterca poigravao, a loptu mu ukrao prvi strijelac Vrbovca i pogodio praznu mrežu. Gosti su poravnali u 48. minuti nakon kornera. Iz velike je gužve, u kojoj je stradao domaći kapetan Ćosić, mrežu pogodio Ćorić.

U 87. minuti gosti su preokrenuli rezultat, opet nakon kornera. Strijelac je glavom bio Pleša. A onda, samo minutu kasnije, u svom je šesnaestercu nespretno rukom igra Vedriš, a s bijele točke siguran je Josip Colarić, za konačnih 2-2.

Vrbovec je ostao peti s 15 bodova, a iduće kolo na Sajmište dolazi lider Lučko, koje je danas s 3-0 slavilo u derbiju protiv Vrapča.