3. NL CENTAR: Vrbovec donio bod s Peščenice

Nogometaši Vrbovca osvojili su veliki bod na gostovanju kod HAŠK-a
h-v 1-1

Nogometaši Vrbovca osvojili su veliki bod na gostovanju kod HAŠK-a. Susret 4. kola 3. NL Centar završio je 1-1.

Domaćin je poveo pred kraj prvog poluvremena i imao pobjedu u džepu do samog kraja susreta. A, onda je u 3. minuti sudačke nadoknade izjednačujući pogodak postigao mladi igrač s klupe – Turk.

Ostali rezultati 4. kola: Samobor-Ravnice 1-1, Ponikve-Bistra 2-0, Gaj – Karlovac 2-1, Trešnjevka-Segesta 3-2, Mladost-Lučko 1-1, Lukavec-Vrapče 2-2, Kurilovec-Sava 2-1. U nedjelju igraju Dinamo OO-Maksimir. Vrapče i Kurilovec vode s po 10 bodova, tri manje imaju Vrbovec i Lučko.

3. NL CENTAR, 4. KOLO
NK HAŠK – NK VRBOVEC 1-1
ZAGREB – Igralište Pešćenica. SUDAC: Karlo Šaško. POMOĆNICI: Andrej Horvatinović i Matija Kukurić. DELEGAT: Lidija Kunštek.
STRIJELCI: 1:0 Pizzotola (42), 1:1 Turk (90+3)
NK HAŠK: Gujić, Talan (Stojanović), Ivezić, Andrašec, Režek (Pintarić), Perinić, Rihtar (Matanović), Čopec, Pizzitola, Krajačić, Đonlić (Stojanović).TRENER: Ivan Piplica
NK VRBOVEC: Zrinščak, Martinović. Jantoljak (Colarić), Lovrić, Trošić (Mikulec), M. Tolić, Bubnjar (Turk), Slišković, Ćosić, Babić, Škaro (G.Tolić). TRENER: Dražen Biškup